Blog is about all.

Please, comment ♥)) Thenk you very much!
Žhavá novinka: Film týdne31.10. 2013

31. října 2013 v 17:22 | miles |  info o blogu a o nás
už dlouho jsem chtěla napsat článek v tomhle stylu a měla plno dobrých myšlenek jenže než jsem se k tomu dostala nevím vůbec nic Smějící se
s smiles jsme prvním rokem na gymplu a rozhodně jsem to tam čekala horší! všichni říkají: "Však počkej až začnete brát učivo střední školy!!" Jenže my už ho bereme! Pro všechny je to tak trochu opakování, pro mě je vše nové a zatím je to, oproti mé představě, procházka růžovou zahradou s duhovými jednorožci a fosforovými motýlky :)


opravdu čekám jestli se dostanu do stádia kdy budu chtít odejít nebo se zahrabat do země. Samozřejmě, že to ze začátku byl šok a chtěla raději své staré učitele (kdo taky ne) ale taková katastrofa to naštěstí není xD (toho smajlíka jsem nepoužila strašně dlouho a už se mi ani tak moc nelíbí :/)


Dneska jsem byla v knihovně a musím zaplatit poplatek 120Kč!! za registraci. teď nevím jestli nemám ukončit využívání knihovny protože takovou sumu se mi dávat zrovna davakrát nechce :D jsem škrob no :D pak jsem byla s kámoškou v cukrárně. dala jsem si karamelový větrník a snědla jsem ho celý! ne jako minule kdy se mi z něj chtělo zvracet :D (smiles ví)
nuže to by pro dnešek stačilo... čágo belo bando!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

sčítání lidu .. :)

jsem tu taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama