Blog is about all.

Please, comment ♥)) Thenk you very much!
Žhavá novinka: Film týdneProsinec 2013

Nesmrtelný článek + zážitky z vídně

14. prosince 2013 v 16:56 | miles |  info o blogu a o nás
Máte na vaší stránce taky nějaký článek, který se těší oblibě i dávno po jeho zveřejnění? článek, který stále někdo čte a možná i vynáší největší návštěvnost? My ano. Možná jste ho už četli, možná ne, ale jde o The Sims 2 - plná verze
někdo si řekne, cože? tohle že je nejúspěšnější článek? divili by ste kolik lidí si to denně vyhledá a tím kapituloval tento příspěvek od SMILES na první příčku nejčtenějších článku na tomto blogu :) díky SMILES určitě jsi na sebe pyšná :DD jestli si toto (the sims 2 plná verze) zadáte do googlu bude náš blog jeden z prvních odkazů :3 ts2 je prostě trefa do černého!

Jedu do Vídně - pátek 13.

8. prosince 2013 v 19:51 | miles |  info o blogu a o nás
Já a smiles jsem už ve Vídni byli spolu dvakrát. Letos jedu zase, ale už jen já :/ A taky to bude jiné v tom, že jedu do vánoční Vídně a ne té podzimní kdy je ještě otevřen Prater :D beru sebou foťák, tudíž bych mohla zveřejnit i pár fotek. Hlavním cílem jsou vánoční trhy, ale myslím, že s holkama stejně zamíříme posléze do kamených obchodů :D a pokud narazím na nějaký pěkný Vídeňský suvenýrek možná ho smiles koupím :) jak název napovídá jedu 13.12. v pátek. někdo má strach aby se nám při té dlouhé cestě autobusem něco nestalo, ale jelikož mívám smůlu kterýkoli den proč zrovna v pátek ?! docela se těším a doufám, že si pořádně zanakupuju! Jen mě mrzí, že už to nebude naše Vídeň (srdeční záležitostUsmívající se) ale budu to já se svou novou třídou :/ no nic tak zase čau za půl roku blogu!